nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Kliny, Bartla

Kraków, Dębniki, Kliny, Bartla
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24783

UWAGA ! MIESZKANIE IDEALNE POD MŁODĄ PARĘ CZY MAŁŻEŃSTWA BĘDZIE SIĘ  NIM CIESZYŁ RÓWNIEŻ SINGIEL-Z DALA OD ZGIEŁKU i hałaśliwych ulic, po pracy wypoczniesz. KLINY -ULICA BARTLA. WYŁĄCZNOŚĆ ATRAKCYJNA OFERTA W TYM REJONIE  PILNIE DO SPRZEDAŻY MILE WIDZIANY KLIENT ...

Powierzchnia
43,23 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 699,51 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Kliny, Bartla
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Zdrowa

Kraków, Krowodrza, Zdrowa
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24779

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4 piętrowym usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Zdrowej/Prądnicka. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,29 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 058,58 zł
cena 647 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Zdrowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Podkowińskiego

Kraków, Krowodrza, Podkowińskiego
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24778

 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA KOPIEC KOŚCIUSZKI 66,60 m² | dla wymagającego klienta | prestiżowa lokalizacja   Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,60 m² z niepowtarzalnym widokiem ...

Powierzchnia
66,60 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 999 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Podkowińskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Wincentego Witosa

Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Wincentego Witosa
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24777

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ULICA WITOSA -KURDWANÓW NOWY PODGÓRZE DUCHACKIE, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na os. Kurdwanów Nowy w Krakowie, przy ulicy ...

Powierzchnia
39,99 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 728,68 zł
cena 589 000

Kraków, Bronowice, Mydlniki, Wincentego Weryhy-Darowskiego
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24769

 2 POKOJE | WYSOKI STANDARD | BALKON  MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE – OKAZJA!  OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE  MYDLNIKI / BRONOWICE MAŁE UL. WERYHY-DAROWSKIEGO  GOTOWE DO WEJŚCIA – BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 877,55 zł
cena 729 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Mydlniki, Wincentego Weryhy-Darowskiego

Kraków, Krowodrza, Rusznikarska
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24763

ATRAKCYJNA OFERTA – IDEALNA POD INWESTYCJĘ PILNA SPRZEDAŻ – CENA DO NEGOCJACJI TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI – KRAKÓW KROWODRZA / PRĄDNIK BIAŁY   Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Rusznikarska
Kryteria wyszukiwania

Mieszkania Rynek Wtórny Kraków – Twoje wymarzone lokum z pewnego źródła

Planujesz zakup nieruchomości z "drugiej ręki"? Nasze biuro nieruchomości Kraków specjalizuje się w selekcji najbardziej atrakcyjnych ofert z rynku wtórnego w Krakowie, zapewniając pełne bezpieczeństwo prawne każdej transakcji.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku wtórnego w Krakowie?

Wybierając mieszkania na sprzedaż Kraków rynek wtórny, zyskujesz przede wszystkim gotową infrastrukturę, dojrzałą zieleń oraz unikalny klimat starych dzielnic. W przeciwieństwie do nowych inwestycji, lokale z rynku wtórnego są często dostępne "od zaraz". Nasza agencja nieruchomości w Krakowie doskonale rozumie specyfikę tego segmentu. Wiemy, że szukając hasła "sprzedam mieszkanie kraków", klienci oczekują transparentności. Dlatego każda oferta w naszym biurze przechodzi rygorystyczną weryfikację – od sprawdzenia zadłużenia, przez analizę zapisów w księdze wieczystej, aż po uregulowanie kwestii meldunkowych.

Często klienci pytają nas o mieszkania w Krakowie bez pośredników. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to oszczędnością, przy rynku wtórnym ryzyko natrafienia na wady prawne jest znacznie wyższe. Jako dobre biuro nieruchomości Kraków, bierzemy na siebie cały ciężar formalności, dając Ci gwarancję, że Twoje oszczędności życia są bezpieczne.

Gdzie szukać mieszkania? Kraków i jego najpopularniejsze dzielnice

Krowodrza i Bronowice

To tutaj mieszkania Kraków Krowodrza z rynku wtórnego cieszą się największym prestiżem. Bliskość centrum i uczelni sprawia, że sprzedaż mieszkania w krakowskich Bronowicach odbywa się błyskawicznie. To idealne miejsca pod inwestycję na wynajem lub jako komfortowe miejsce do życia.