Agencja Nieruchomości Rodzina u Siebie działa na terenie miasta Kraków i okolic już od ponad jedenastu lat. Przez ten czas udało nam się rozwinąć naszą firmę i zdobyć cenne doświadczenie w branży nieruchomości. W ramach naszych usług oferujemy Państwu zarządzanie mieszkaniami przez licencjonowanych zarządców nieruchomości. Administracja mieszkań to nasza praca i pasja, a dzięki doświadczeniu możemy zaoferować Państwu profesjonalne i bezpieczne zarządzanie mieszkaniami.

Administracja mieszkań – zadania zarządcy

Do zadań zarządcy nieruchomości należy przede wszystkim opieka nad mieszkaniem Klienta przez okres trwania umowy. Wiąże się to przede wszystkim z kontrolowaniem stanu mieszkania oraz z drobnymi naprawami, jeśli wymaga tego sytuacja. Zdarza się często, że mieszkania pozostawione bez nadzoru zostają na przykład zalane, dlatego też ważne jest, aby nad odpowiednim stanem mieszkania czuwał wykwalifikowany zarządca. Do naszych zadań należy również szukanie najemców, gdyż naszą główną misją jest znalezienie dla Klientów osób, które wynajmą mieszkanie. Po znalezieniu najemcy zarządca naszej Agencji podpisuje z nim profesjonalną umowę. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że mieszkanie trafia w dobre ręce i jest prawnie zabezpieczone przed uszkodzeniami wynikłymi z działań najemcy lub opóźnieniami w opłatach. Zadaniem zarządcy jest sporządzenie umowy jak najlepiej zabezpieczającej interesy Klienta. Podczas przekazania mieszkania najemcom, zarządca nieruchomości sporządza protokół zdawczo-odbiorczy. Dbamy również o terminowe rozliczanie płatności, a po opuszczeniu lokalu przez najemcę zajmujemy się sprzątaniem mieszkania i przygotowywaniem go do wprowadzenia się kolejnego lokatora. Zajmujemy się również przeprowadzkami na terenie miasta Kraków i okolic oraz innymi usługami ustalanymi indywidualnie.

Zarządzanie mieszkaniami i innymi obiektami

W skład naszej oferty wchodzi zarówno administracja mieszkań, jak i zarządzanie domami, działkami, lokalami, halami i innymi obiektami. Jesteśmy otwarci na wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, dlatego usługi znalezione na naszej stronie są tylko przykładowe – chętnie zajmiemy się również realizacją innych usług związanych z zarządzaniem obiektami na wynajem. Dzięki naszej współpracy z doradcą finansowym, tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, rzeczoznawcą majątkowym i kancelariami notarialnymi z Krakowa i okolic możemy Państwu zagwarantować profesjonalne zarządzanie mieszkaniami, sporządzanie umów z najemcami i doradztwo na najwyższym poziomie.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:

Beata Śpiewak – zarządca nieruchomości lic. 28287 – 668-001-310

Beata Niklewicz – zarządca nieruchomości lic. 28280 – 668-483-990