Agencja Nieruchomości Rodzina u Siebie działa na terenie miasta Kraków i okolic już od ponad pietnastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami. W ramach naszej działalności oferujemy usługę zarządzania mieszkaniami. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta na każdym etapie współpracy.

Zarządzanie najmem mieszkań – Kraków

Licencjonowany zarządca nieruchomości sprawuje pieczę nad mieszkaniem Klienta podczas trwania umowy. Do jego zadań należy przede wszystkim kontrolowanie stanu mieszkania. Właściciele często boją się pozostawić lokatorowi mieszkanie bez nadzoru, a sami nie mają czasu lub możliwości czuwać nad stanem mieszkania. Zlecona naszym profesjonalistom administracja mieszkań zapewnia poczucie bezpieczeństwa wynajmującym mieszkania obcym osobom. Administrator mieszkań odpowiedzialny jest również za drobne naprawy, co zapewnia duży komfort również dla najemcy.

Zarządca nieruchomościami poszukuje najemców, którym przedstawia pełną ofertę. Następnie nasz pracownik sporządza umowę, która w pełni zabezpiecza interesy Klienta. Podczas przekazania mieszkania Najemcy, sporządzany jest protokół zdawczo-odbiorczy, który jest niezbędnym dokumentem dla obu stron. Po opuszczeniu lokalu przez Najemcę, zajmujemy się sprzątaniem mieszkania i przygotowaniem go do wprowadzenia się kolejnego lokatora. Do zadań zarządcy należy również dbanie o terminowe rozliczanie płatności.

Zarządzanie najmem – Kraków

Zajmujemy się administracją mieszkań, domów, działek, lokali, hal i innych obiektów. Indywidualne podejście oraz dopasowanie oferty do każdego Klienta czynią z nas idealnego partnera do podejmowania działań na rynku nieruchomości. Współpracujemy z doradcą finansowym, tłumaczem biegłym języka angielskiego, rzeczoznawcą majątkowym i kancelariami notarialnymi z Krakowa i okolic, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, sporządzanie umów z najemcami i doradztwo na najwyższym poziomie. Zajmujemy się także przeprowadzkami na terenie Krakowa i okolic oraz innymi usługami ustalanymi indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Beata Niklewicz – zarządca nieruchomości, lic. 28280, tel. 668-483-990

Nr polisy: 48245700