12 572,53 zł/m2 cena: 650 000 zł

Opis nieruchomości

UWAGA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ- KLUCZE W BIURZE
ULICA SŁONECKIEGO/OK.SERENADY I UL.STRZELCÓW
PRZYJEMNE ZIELONE MIEJSCE
TRZYPOKOJOWE Z LOGGIĄ Z POTENCJAŁEM

Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne choć do remontu
3 pokojowe jasne mieszkanie (51,70m2) usytuowane na 5 piętrze z 12 przy ulicy Słoneckiego, Prądnik Czerwony,przecznica od ulicy Strzelców bardzo blisko Serenady i Aqua Parku, piekarni u Braci.
Mieszkanie rozkładowe i jasne - okna wychodzą na południowy wschód ze wszystkich trzech odrębnych pokoi, z kuchni z kolei na stronę wschodnią.
Mieszkanie co prawda do generalnego remontu, natomiast zaletą jest woda i ogrzewanie miejskie,kolejną zaletą jest to że optycznie wydaje się większe, a także osobna łazienka i wc oraz w mieszkaniu nie ma gazu.
Z dużego pokoju wychodzi się na zabudowaną przestronną ok.10m loggię.
Mieszkanie LOKALIZACYJNIE idealne pod każdą grupę osób z uwagi na 5 piętro
i windę w bloku nadaje się do zamieszkania dla osoby starszej, pary,singla,bądź rodziny z małym dzieckiem,Idealna miejscówka dla inwestorów czy pod studentów
by kupić i wynajmować (niedaleko Akademia Ekonomiczna) a także bardzo dobry dojazd do Galerii Krakowskiej i Centrum miasta komunikacją miejską, do końca roku ma być uruchomiona linia tramwajowa.
Odjeżdżają Autobusy linii: 129,132,138,139,152,172,182,189,442,482,-oraz nocne.
W okolicy Rondo Barei, firmy korporacyjne.
Blok monitorowany,położony w środku osiedla więc jest spokojnie,zielono i cicho
a wszędzie blisko.
Z okien pokoi przyjemna panorama widokowa właśnie na zielone tereny.
W ramach udziału w częściach wspólnych do mieszkania przynależy piwnica.
Status własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość.
Blok z monitoringiem ocieplony,klatka czysta zamykana domofonem.
W pobliżu świeżo powstały Lewiatan,warzywniak, Żabka i nie ma problemu z parkowaniem jest sporo miejsc parkingowych wokół terenu bloku.

Mieszkanie zdecydowanie warte uwagi – doskonałe zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Kup i Urządź po swojemu
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA I KUPNA
Dla poważnie zainteresowanych cena do negocjacji.

W naszym biurze istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy doradcy kredytowego, który znajdzie dla Państwa najkorzystniejszą ofertę kredytową.
 

KONTAKT

ABN NIERUCHOMOŚCI – RODZINA U SIEBIE

Beata Niklewicz
???? 668 483 990
☎ 12 421 23 65

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ABN-MS-24784
Powierzchnia 51,70 m²
Powierzchnia użytkowa 51,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 5
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu CO, Części wspólne, monitoring, ogrzewanie, Winda, woda ciepła, fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 12
Stan lokalu do generalnego remontu
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna stare drewniane
Instalacje niewymienione
Balkon loggia
Rok budowy 1980
Widok park/skwer
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni do remontu
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni  m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki do remontu
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki  m2
Glazura łazienki starszego typu
Wyposażenie łazienki wanna
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 2

mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24763

ATRAKCYJNA OFERTA – IDEALNA POD INWESTYCJĘ PILNA SPRZEDAŻ – CENA DO NEGOCJACJI TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI – KRAKÓW KROWODRZA / PRĄDNIK BIAŁY   Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Rusznikarska

Kraków, Bronowice, Mydlniki, Wincentego Weryhy-Darowskiego
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24769

 2 POKOJE | WYSOKI STANDARD | BALKON  MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE – OKAZJA!  OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE  MYDLNIKI / BRONOWICE MAŁE UL. WERYHY-DAROWSKIEGO  GOTOWE DO WEJŚCIA – BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 877,55 zł
cena 729 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Mydlniki, Wincentego Weryhy-Darowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Wincentego Witosa

Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Wincentego Witosa
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24777

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ULICA WITOSA -KURDWANÓW NOWY PODGÓRZE DUCHACKIE, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na os. Kurdwanów Nowy w Krakowie, przy ulicy ...

Powierzchnia
39,99 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 728,68 zł
cena 589 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Zdrowa

Kraków, Krowodrza, Zdrowa
mieszkanie na sprzedaż

ABN-MS-24779

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4 piętrowym usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Zdrowej/Prądnicka. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,29 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 058,58 zł
cena 647 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza, Zdrowa